Swimming - All League Team

Awards
AWARD NAME SCHOOL
Athlete of the Year Addie Robillard (Swimmer) St. Ursula
Athlete of the Year Mia Meinhardt (Diver) St. Ursula

First Team
NAME SCHOOL EVENT
Sydney Herr - Sophomore
Addie Robillard - Freshman
Courtney McKeown - Junior
Audrey Zimmerman - Sophomore
St. Ursula 200 Yard Medley Relay
Natalie Gockerman - Sophomore St. Ursula 200 Yard Freestyle
Addie Robillard - Freshman St. Ursula 200 Yard I. M.
Audrey Zimmerman - Sophomore St. Ursula 50 Yard Freestyle
Mia Meinhardt - Senior St. Ursula 1 Meter Diving
Courtney McKeown - Junior St. Ursula 100 Yard Butterfly
Jillian Ruffner - Senior Mount Notre Dame 100 Yard Freestyle
Natalie Gockerman - Sophomore St. Ursula 500 Yard Freestyle
Courtney McKeown - Junior
Caroline Lied - Freshman
Natalie Gockerman - Sophomore
Audrey Zimmerman - Sophomore
St. Ursula 200 Yard Freestyle Relay
Sydney Herr - Sophomore St. Ursula 100 Yard Backstroke
Addie Robillard - Freshman St. Ursula 100 Yard Breaststroke
Natalie Gockerman - Sophomore
Caroline Lied - Freshman
Sydney Herr - Sophomore
Addie Robillard - Freshman
St. Ursula 400 Yard Freestyle Relay

Second Team
NAME SCHOOL EVENT
Kiera Wood - Sophomore
Julianna Wojno - Senior
Elizabeth Naylor - Senior
Helene Beerman - Senior
Ursuline Academy 200 Yard Medley Relay
Jillian Ruffner - Senior Mount Notre Dame 200 Yard Freestyle
Sydney Herr - Sophomore St. Ursula 200 Yard I. M.
Courtney McKeown - Junior St. Ursula 50 Yard Freestyle
Mallory Hanna - Senior Ursuline Academy 1 Meter Diving
Julianna Wojno - Senior Ursuline Academy 100 Yard Butterfly
Chloe O'Meara - Freshman Ursuline Academy 100 Yard Freestyle
Ellen Lange - Junior St. Ursula 500 Yard Freestyle
Helene Beerman - Senior
Celia Donovan - Freshman
Lexi Lackmeyer - Junior
Chloe O'Meara - Freshman
Ursuline Academy 200 Yard Freestyle Relay
Amanda Serger - Senior St. Ursula 100 Yard Backstroke
Brooke Kamstra - Senior Seton 100 Yard Breaststroke
Elizabeth Naylor - Senior
Julianna Wojno - Senior
Kiera Wood - Sophomore
Chloe O'Meara - Freshman
Ursuline Academy 400 Yard Freestyle Relay

Honorable Mention
NAME SCHOOL EVENT
Brooke Kamstra - Senior
Alicia Burke - Junior
Katie Pressler - Senior
Hailey Wills - Sophomore
Seton 200 Yard Medley Relay
Ellen Lange - Junior St. Ursula 200 Yard Freestyle
Brooke Kamstra - Senior Seton 200 Yard I. M.
Helene Beerman - Senior Ursuline Academy 50 Yard Freestyle
Savanna Bos - Junior Ursuline Academy 1 Meter Diving
Ashlyn Hoffman - Sophomore Mount Notre Dame 100 Yard Butterfly
Audrey Zimmerman - Sophomore St. Ursula 100 Yard Freestyle
Elizabeth Naylor - Senior Ursuline Academy 500 Yard Freestyle
Ashlyn Hoffman - Sophomore
Zaida Wagner - Freshman
Sarah Koetter - Freshman
Jullian Ruffner - Senior
Mount Notre Dame 200 Yard Freestyle Relay
Ashlyn Hoffman - Sophomore Mount Notre Dame 100 Yard Backstroke
Isa Cornwell - Junior St. Ursula 100 Yard Breaststroke
Ashlyn Hoffman - Sophomore
Zaida Wagner - Freshman
Sarah Koetter - Freshman
Brooke Kamstra - Senior
Mount Notre Dame 400 Yard Freestyle Relay